O nas


O nas

Nasza historia:

Better wooden Crafts & Gifts Co., Ltd została założona w 2007 roku, jesteśmy małym i średnim przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem, produkcją i sprzedażą. Mamy około 80-100 pracowników, a fabryka znajduje się w HuiYang Area, w prowincji Huizhou w prowincji Guangdong. Specjalizowaliśmy się w wyrobach z drewnianych opakowań, takich jak humidor i akcesoria cygar , pudełko na biżuterię, pudełko na zegarek, pudełko na wino, pudełko na herbatę i inne drewniane pudełko na prezenty .

volenx cigar humidor factories

Nasz zakład

W ciągu ostatnich 11 lat staliśmy się znanym producentem wyrobów z drewna. Fabryka o powierzchni 1000 metrów kwadratowych z najnowszym sprzętem i dobrze zarządzaną załogą, będziemy lepsi.

Nasz produkt:

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji wysokiej klasy drewnianej skrzyni do pakowania, a naszymi głównymi produktami są:

1. Drewniany humidor cygar, szafka;

2. Drewniana skrzynka na biżuterię;

3. Wysokiej jakości drewniany piórnik;

4. Drewniane pudełko na wino;

5. Drewniany pojemnik na herbatę.

different types of cigar accessories


Aplikacja produktu: Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, skontaktuj się z naszym serwisem lub odwiedź naszą stronę internetową, dziękuję!

Teraz nasza technologia była dość dojrzała, a nasze produkty związane z wieloma rynkami, takimi jak sklep z cygarami, sklep jubilerski, supermarket promocyjny i sklep z pamiątkami itp. Prezenty rzemieślnicze pojawiły się w naszym życiu i stworzyły wiele nieoczekiwanych niespodzianek.

 

Nasz certyfikat:

1. Staliśmy się złotym członkiem Alibaba w 2013 roku;

2. Dostaliśmy gwarancję na wyprodukowanie produktów dla Xkara w 2009 roku;

3. W 2014 roku cieszymy się, że jesteśmy partnerem PDR, a do tej pory współpracowaliśmy od 3 lat.

4. W 2016 r. Otrzymaliśmy gwarancję Cohiba, która jest międzynarodową marką cygar.


wooden box certifications

Urządzenia produkcyjne:

Często produkujemy nasze produkty drewniane za pomocą maszyny do cięcia, polerowania, szlifowania itp.

wooden cigar box process

wooden cigar case workshop.jpg

cigar humidor factory.jpg

产品生产流程

Nasze usługi:

Skupiamy się na produkcji wysokiej jakości pudełko, nasza profesjonalna obsługa odpowie najpierw na twoje pytania, obejmuje projektowanie, wybór materiałów, rzemiosło produkcji, kontrola towarów, przesyłki i inne szczegóły.

A teraz dokładamy wszelkich starań, aby serwis posprzedażny spełniał oczekiwania naszych klientów.

volenx cigar humidor group.jpg

wooden boxes Advantages

Nasz Parner:

Produkty firmy Weilongxin są obecnie eksportowane do ponad 50 krajów w Ameryce, Eruope, Kanadzie, Australii, na Bliskim Wschodzie, w Rosji i tak dalej. aby zadowolić wszystkich handlarzy darem i innych konsumentów z całego świata.

weilongxin wooden box customer